Європейська Бізнес Асоціація позитивно оцінила діяльність Одеської митниці

Члени Європейської Бізнес Асоціації схвалили впровадження списку з 30 країн, що дозволяє проводити митне оформлення за вказаною у контракті ціною та висловили готовність допомогти у боротьбі з контрабандою в Україну. Про це повідомила очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська на своїй сторінці у Facebook.

«Ми презентували представникам The European Business Association (EBA) проект “Відкритий Митний Простір”. Він передбачає створення нового терміналу, спрощення процедури митного оформлення, зменшення часу перебування вантажу в порту та багато іншого» — зазначає Ю.Марушевська.

Також під час зустрічі представники однієї з компаній повідомили, що завдяки нашій ініціативі, що стосується списку з 30 країн, що дозволяє проводити митне оформлення за ціною, вказаною у контракті, вони збільшили свій обіг до 20%.

Очільниця Одеської митниці у свою чергу висловила подяку членам Асоціації за готовність допомогти у сфері захисту інтелектуальної власності та за ідеї щодо спрощення митних процедур.

Як раніше повідомлялось, раніше торговий аташе Туреччини Четін Йилмаз схвально оцінив спрощення митного оформлення вантажів в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!