Саміт ЄС щодо біженців за участі Туреччини призначили на 29 листопада

Лідери Європейського Союзу та Туреччини зустрінуться у Брюсселі в неділю, 29 листопада, для переговорів щодо кризи біженців та поліпшення відносини між Брюсселем та Анкарою. Про це повідомив президент Європейської Ради Дональд Туск на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

Президент Європейської Ради Дональд Туск скликав саміт лідерів Європейського Союзу за участі Туреччини для вирішення кризи біженців. За словами політика, він уже погодив захід із Анкарою.

«Я закликаю всіх зібратися на саміт ЄС-Туреччина в неділю, 29 листопада, о 16 годині. Мета: пожвавити наші відносини і стримати міграційний потік»,— написав Туск. За словами політика, він уже погодив захід із премʼєр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу.

Нагадаємо, раніше на зустрічі з Давутоглу канцлерка Німеччини Анґела Меркель пообіцяла Туреччині підтримку у спрощенні візового режиму та вказала на можливість відкриття чергових глав у переговорах про вступ країни до ЄС. Натомість Берлін очікує допомоги від Анкари у стримуванні потоку біженців до Європи.

Поділитись

ЄС повертатиме біженців додому з кордонів

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GpbU

ЄС повертатиме біженців додому з кордонів

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!