Росія відповість на перекриття електропостачання до Криму?

23/11 22:25 CET | updated xx mn ago | updated at xx14483179341448313927 Росія може запровадити заходи у відповідь на зупинку постачання електроенергії у Крим. Про це розповів міністр енергетики Федерації Алєксандр Новак, утім, якими будуть ці заходи і коли до них вдадуться він не уточнив. Нині Росія намагається пришвидшити проведення ліній живлення на півострів, щоб замінити генератори, якими рятуються тимчасово.

Алєксандр Новак, міністр енергетики Росії:”У Москві заявляють: нині працюють над тим, щоб запустити енергоміст дном Керченської протоки якомога швидше. Раніше повідомлялося, що перша черга проекту буде введена в експлуатацію із початком нового року. Друга влітку 2016-го”.

Відновити постачання електроенергії закликали і в Європі. Україна розуміє свою відповідальність і готова щомиті взятися до роботи, каже міністр енергетики Володимир Демчишин:

”Мережі завдано значної шкоди. Чотирьом силовим лініям. Щойно ми отримаємо безпечний доступ, нам знадобиться не більше 72 годин, щоб вирішити проблему”.

Доступ енергетиків до зруйнованих опор продовжують блокувати українські активісти та кримські татари. Поліція вже намагалася їх відтіснити, але спроба завершилася сутичками.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!