Посол Вірменії виїхав з особняка соратника Януковича через корупційний скандал

Надзвичайний і Повноважний посол республіки Вірменія в Україні Андранік Манукян покинув особняк в Києві на Мічуріна, 31 через корупційний скандал навколо цієї будівлі.

Про це з посиланням на вірменську службу «Радіо Свобода» повідомляє видання «Новини-Вірменія».

«Я звʼязався з власником будівлі і вже розірвав з ним договір. Я переїхав з цього будинку до іншого. Тепер, якщо в української влади є проблеми з цією квартирою, то вони можуть робити, що хочуть, недоторканність знята табличка – знята, прапор – перенесено. Це відтепер не особняк посла Вірменії», – сказав Манукян.

Раніше видання СorruptUA зʼясувало, що особняк оформлений на Марину Журавльову – дружину соратника Януковича Віктора Сівця, нині проходить в якості підозрюваного у кримінальній справі про так звані схеми маркетингових послуг.

Існує ймовірність, що передавши свій особняк послу Вірменії, Сівець вирішив захистити себе від обшуків.

Манукян підтвердив, що орендував маєток у Журавльової, проте запевнив, що не знайомий з її чоловіком. Він додав, що орендував будинок ще до української революції, і в думках навіть не міг припустити, що таким чином забезпечує для когось дипломатичну недоторканність.

За даними ЗМІ, все майно Сівця зареєстровано на Журавльову.

Більшість бізнесів Сівця, який переїхав до Москви після Майдану, поки ще знаходяться на батьківщині. Ними, в основному, займається Журавльова, яка періодично приїжджає в Україну і, за даними українських ЗМІ, зупиняється саме в будинку, який до вчорашнього дня був резиденцією посла Вірменії.

Посол в бесіді з вірменської службою «Радіо Свобода» стверджував, що в особняку проживала тільки його сімʼя, в той час як журналіст-розслідувач Алла Шершень розповіла українській службі «Радіо Свобода», що ще два місяці тому – у вересні, відвідала особняк і зʼясувала, що Журавльова знаходиться там.

«Там один з працівників особняка поливав дерева. Я його запитала – чи вдома Марина Василівна. Він відповів, що вона вдома і запитав, що їй передати. Я сказала, що журналіст і хочу з нею поговорити. В такому випадку зверніться за адресою Мельникова 83 (там знаходиться головний офіс компанії Bestwood, яка належить дружині Сівця)», – розповіла вона.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!