Засідання міністрів ЄС пройдуть у Брюсселі попри загрозу терактів

Попри максимальний рівень оцінки терористичної загрози в Брюсселі, засідання Єврогрупи та Ради ЄС з питань освіти, молоді, культури та спорту (EYCS) відбудуться згідно з планом у понеділок, 23 листопада. Про це у мережі Twitter повідомило постійне представництво Люксембургу в Євросоюзі ввечері неділі, 22 листопада. Люксембург зараз головує у Раді ЄС.

Попри найвищий рівень терористичної загрози, міністри фінансів країн Єврозони у понеділок обговорять в Брюсселі держбюджети на наступний рік та міжнародну допомогу Греції.

#EYCS Council and #Eurogroup meeting will take place tomorrow 23.11. as planned. Other meetings in council cancelled.

— Luxembourg RPUE (@RPUE_LU) 22 Листопад 2015

На зустрічі міністрів фінансів країн ЄС або їх представників о 15:00 обговорюватимуться проекти бюджетів держав-членів Євросоюзу на наступний рік, а також питання надання Греції наступного траншу міжнародної допомоги. Задля цього траншу грецький парламент нещодавно ухвалив низку законодавчих змін.

На зустрічі міністрів культури і освіти обговорюватимуть міграційну політику.

Решту зустрічей у приміщенні Ради ЄС скасовано. Рада національної безпеки Бельгії визнала за необхідне подовжити на понеділок максимальний рівень оцінки терористичної загрози у Брюсселі. Зокрема, у столиці Бельгії будуть закриті школи та метро.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!