Активісти блокади Криму вимагають у ВР скасування ВЕЗ - Л.Іслямов

Учасники енергетичної блокади Криму вимагають скасування прийнятого Верховною Радою закону про створення вільної економічної зони в Криму, заявив координатор блокади Криму Ленур Іслямов, передає РІА “Новости”.

В іншому випадку Л.Іслямов обіцяє продовжити блокувати подачу електроенергії на півострів і не допускати ремонтників до ЛЕП. Разом з тим лідери кримськотатарського народу Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв раніше неодноразово закликали скасувати дане рішення і припинити економічні зв’язки з півостровом.

“Учасники блокади не дозволять нікому проводити ремонтні роботи з відновлення пошкоджених опор. Блокада триває, ми в порядку. Чекаємо дій влади щодо скасування закону про ВЕЗ”, — Л.Іслямов.

Нагадаємо, вчора, вночі з 21 на 22 листопада електроопори у Чаплинці Херсонської області було підірвано, внаслідок чого тимчасово окупований півострів Крим було відключено від енергопостачання. На даний момент активісти блокади Криму не пропускають ремонтників на місця пошкоджених ЛЕП.

Довідка УНН: Влітку 2014 Верховна Рада прийняла закон “Про податковий та митний контроль у вільній економічній зоні (ВЕЗ) Криму і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України”, який набув чинності в кінці вересня того ж року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!