Батьком корупції в Україні є І.Кононенко - Г.Корбан

Лідер УКРОПу Геннадій Корбан в ефірі програми “Право на владу” заявив, “касиром” і батьком корупції в Україні є Ігор Кононенко, народний депутат, який контролює “Укртранснафту”, низку держбанків, усі експортні контракти Одеського припортового заводу — разом з іншим членом фракції БПП.

“Я володію інсайдерською інформацією, оскільки я в минулому був бізнесменом, і тому сьогодні я знаю, що „касиром“ і батьком корупції в Україні є Ігор Кононенко, народний депутат, який контролює „Укртранснафту“, низку держбанків, усі експортні контракти Одеського припортового заводу — разом з іншим членом фракції БПП, таким собі Олександром Грановським, який здійснює юридичне обслуговування”, — сказав Г.Корбан.

За словами лідера УКРОПу, І.Кононенко платить “зарплату” депутатам фракції БПП — близько 5-10 тис. дол. на одну людину.

Серед корупціонерів при владі Г.Корбан також назвав Олега Гладковського, раніше відомого під прізвищем Свинарчук. За його словами, ця людина курирує “Укроборонпром”.

“Він сьогодні бере кредити в „Укрексімбанку“ і може собі дозволити не віддавати по 340 млн. Він може собі дозволити вигравати тендери для компанії „Богдан-Моторз“ у Дніпропетровську, в Черкасах, в Запоріжжі. Коли є „Південмаш“, є львівський завод „Електрон“, який виробляє чудові тролейбуси… Фактажу багато. Є маса інформації про австрійські холдинги І.Кононенка, про транзакції. Я думаю, що рано чи пізно Фінмоніторинг підтвердить — цю інформацію”, — зазначив Г.Корбан.

Лідер УКРОПу зазначив, що має великий обсяг інформації і не збирається розкривати її відразу.

“Я думаю, що коли буде реформована система слідчих органів, система прокуратури, то, безумовно, ця інформація знадобиться. І коли будуть справді незалежні професійні слідчі, коли буде Національне бюро розслідувань, коли запрацює Антикорупційне бюро, весь цей фактаж знадобиться, і я готовий буду давати свідчення стосовно цього”, — заявив політик.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!