ЦВК не має сумнівів у законності результатів виборів мера Кривого Рогу

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський не бачить підстав сумніватися у законності результатів виборів мера Кривого Рогу. «Підстав ставити під сумнів законність дій міської виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів криворізького міського голови, на цей момент, у ЦВК немає»,— цитує Охендовського інформагенція «Українські новини».

Оскаржити результати виборів можна лише в судовому порядку, наголосив голова Центрвиборчкому Охендовський. Підстав сумніватися в законності результату виборів міського голови Кривого Рогу немає, додав він.

Він повідомив, що в ЦВК не зареєстровані офіційні звернення щодо будь-яких порушень на виборах в Кривому Розі, проте комісія провела перевірку виборчого процесу в другому турі.

За словами Охендовського, підсумки виборів мера Кривого Рогу можна оскаржити тільки в судовому порядку, а не шляхом звернень до Центрвиборчкому. «У ЦВК є повноваження розглядати питання тільки бездіяльності територіальних виборчих комісій під час встановлення результатів місцевих виборів. Оскаржити дії або рішення місцевих виборчих комісій, у тому числі міських, щодо встановлення результатів виборів можна виключно в суді»,— пояснив він.

Згідно з даними на сайті ЦВК, на виборах мера Кривого Рогу у другому турі переміг Юрій Вілкул, представник «Опозиційного блоку», із перевагою у 752 голоси (0,42 відсотка виборців). Він набрав 49,25 відостка (89209 голосів виборців). Його супротивник — представник партії «Самопоміч» Юрій Милобог набрав 48,83 відостка (88457 голосів). При цьому, Милобог лідирував у шести із семи районів міста.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!