Корбан: заступник голови фракції БПП Кононенко очолює корупцію в Україні

Бізнесмен Геннадій Корбан заявив, що заступник голови парламентської фракції БПП, близький соратник президента Ігор Кононенко очолює корупцію в Україні. Про це Корбан заявив в інтервʼю журналу Новое время.

«Я знаю точно, що є багато фактів, повʼязаних з ним. Мова про компаніъ Центренерго, Одеський припортовий завод, Укртранснафту, держбанки Ощадбанк і Укрексімбанк, а також Нацкомісію з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг»,— сказав Корбан.

Також одним з головних корупціонерів в країні він назвав багаторічного бізнес-партнера Порошенка, першого заступника секретаря РНБО Олега Гладківського (раніше — Свинарчук – ред.).

Корбан запевнив, що знає ще багато історій про корупцію представників влади, проте поки не стане конкретизувати.

«Я поки помовчу, почекаю. Вони розуміють, що в моїй особі таїться для них небезпека, і це їх найбільше дратує»,— пояснив бізнесмен.

Крім того, Корбан заявив, що зумів би домовитися з олігархами про добровільну передачу незаконно придбаних обʼєктів держвласності.

«Повірте, я б знайшов потрібні слова, аргументи, легальні шляхи, щоб вони добровільно поділилися своїм майном»,— запевнив він.

Нагадаємо, в «Укртранснафті» був зміщений з посади глава правління Олександр Лазорко, лояльний до Ігоря Коломойського. Новим керівником призначений Сергій Сукало.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!