ГПУ: лише за півдня 18 січня біля ВР загинули 10 осіб, 509 були поранені

В епізоді про сутички біля Верховної Ради 18 січня щодо трьох осіб до суду направлені обвинувальні акти, підозру висунено екс-керівництву держави.

Про це на брифінгу повідомив керівник Управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк.

«За цим епізодом повідомлено про підозру — Януковичу, Захарченку, його заступнику Ратушняку, екс-командувачу Внутрішніх військ Шуляку, керівництву київської міліції, зокрема в.о. начальника Мазану, його заступнику Федчуку»,— повідомив він.

«Також притягнуті до відповідальності чотири працівники та керівники територіальних підрозділів Беркуту, двоє з яких наразі перебувають під вартою»,— зазначив він.

«Стосовно трьох обвинувальні акти в тому числі стосовно одного командира оперативної роти Беркут направлені до суду»,— зазначив він.

Горбатюк підкреслив, що під час сутичок під ВР лише з 10 до 14 години 18 січня 10 осіб загинули, при цьому троє загинули від вогнепальних поранень, 509 були поранені і з них 34 особи отримали вогнепальні поранення від мисливських набоїв.

Горбатюк наголосив, що правоохоронцям цілеспрямовано роздавали набої до мисливської зброї, які імовірно застосовувати у помпових рушницях, щ обули у Внутрішніх Військ та «Беркуту».

Як відомо, 18 лютого, протестувальники вирушили з Майдану до ВР з вимогою змін до Конституції, щоб звузити повноваження президента. Сутички відбувалися на вул Грушевського та підлеглих до неї вулицях. У сутичках також на стороні тодішньої влади брали участь «тітушки».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!