У Кривому Розі готують Майдан через фальсифікації. Комісію замінували

Міська виборча комісія Кривого Рогу не збирається розглядати скарги штабу кандидата в мери Юрія Милобога, а хоче привести до присяги частину депутатів міськради.

Про це на своїй сторінці Facebook написав депутат Єгор Фірсов.

«У Кривому Розі збирається ТВК, яка і далі здебільшого складається з орків. Демократи так і не зробили замін. Збираються не для того щоб розглянути скарги штабу Милобога, а для того, щоб привести до присяги 2\1 депутатів»,— повідомив він.

«Депутати потрібні для якнайшвидшої легітимізації Вілкула (Юрій Вілкул, кандидат від Опоблоку, діючий мер — УП). Це злочинний механізм, навіть зібравши 2\1 депутатів, що не опублікував підсумки виборів у ЗМІ, вони не можуть зробити Вілкула мером. Але намагатися будуть»,— зазначив він.

«Перешкодити їм можуть тільки люди, до 18.00 у Кривому Розі буде майдан! Будуть шини!» — попередив Фірсов.

Раніше в понеділок після звинувачень, представники Народного Фронту в міської комісії Кривого Рогу голосують в унісон з Оппоблоком, НФ прийняв рішення замінити їх.

У ЦВК визнали, що отримали відповідне подання. Але заявили, що мають пʼять днів для його розгляду. Станом на 17 годин, інформації про проведення засідання ЦВК не надходило.

О 16:30 надійшла інформація про мінування будівлі міськвиконкому, де засідає міська виборча комісія. Всіх присутніх попросили залишити будівлю.

Кривий Ріг: ТВК вивели з приміщення міськвиконкому через невідомий дзвінок про замінування pic.twitter.com/T2usnJaz7p

— Громадське ТБ Дніпро (@hromadskeDnipro) November 17, 2015

Станом на 17:19 біля комісії зібралися люди. Крім того, повідомляють, що в будівлі міськради ще з дня перебувають «тітушки».

Станом на 18:30 Громадське ТБ. Дніпро повідомляє, що міськраду розблокували, вибухівку не знайшли. Міська виборча комісія поновлює роботу.

Люди скандують: «Вілкул геть». Міськвиконком очеплений міліцією. Вибухотехніки шукають вибухівку #КривийРіг pic.twitter.com/nr5iiiGEbk

— Hromadske.TV (@HromadskeTV) November 17, 2015

Як відомо, тубільний міський виборчком поспішно вранці в понеділок оголосив переможцем чинного мера Юрія Вілкула.

При цьому його суперник — представник «Самопомочі» Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному — Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.

В «Самопомочі» заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі. Всі скарги політичної сили міська комісія вирішила розглядати у вівторок о 18-й годині. Таким чином на оскарження результатів виборів у суді кандидату від «Самопомочі» залишиться не більше 6 годин.

Попри це, на сайті ЦВК вже зʼявилася інформація про перемогу на виборах у Кривому Розі чинного мера міста, кандидата «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула.

Згідно з інформацією, за Вілкула проголосувало 49,25% виборців, за кандидата в мери від партії «Самопоміч» Юрія Милобога — 48,83% виборців.

Представники кандидата від «Самопомочі» Юрія Милобога заявили, що вимагатимуть скасування результатів виборів на дільницях, щодо яких є скарги.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!