У БПП визнали обрання Вілкула, попри заяви про фальшування

Міська партійна організація БПП «Солідарність» визнала легітимними вибори у Кривому Розі.

Про це йдеться у заяві політсили, оприлюдненій у понеділок ввечері.

«Ми дякуємо партнерам по політичній боротьбі, союзникам у демократичних політичних силах, і вважаємо результати місцевих виборів-2015 року у Кривому Розі легітимними, і такими, що встановлені відповідно до європейських стандартів»,— сказано в повідомленні.

Раніше стало відомо, що у міській комісії один з двох представників БПП голосує в унісон з Опоблоком, так само як і двоє представників Народного Фронту. Після оприлюднення цієї інформації, в НФ вирішили замінити своїх представників у міській комісії.

«Українська правда» звернулася по коментар з приводу заяви до БПП. Також УП звернулася до нардепа Ігоря Кононенка по коментар, однак він не відповідає на телефонні дзвінки і смс.

Як відомо, тубільний міський виборчком поспішно вранці в понеділок оголосив переможцем чинного мера Юрія Вілкула.

При цьому його суперник — представник «Самопомочі» Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному — Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.

В «Самопомочі» заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі. Всі скарги політичної сили міська комісія вирішила розглядати у вівторок о 18-й годині.

Попри це, на сайті ЦВК вже зʼявилася інформація про перемогу на виборах у Кривому Розі чинного мера міста, кандидата «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула.

Згідно з інформацією, за Вілкула проголосувало 49,25% виборців, за кандидата в мери від партії «Самопоміч» Юрія Милобога — 48,83% виборців.

Представники кандидата від «Самопомочі» Юрія Милобога заявили, що вимагатимуть скасування результатів виборів на дільницях, щодо яких є скарги.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!