Мерами Нікополя та Дніпродзержинська стали представники БПП Фисак і Білоусов

За попередніми даними міської виборчої комісії Нікополя, за представника БПП – в. о. міського голови Фисака проголосували 58,83% виборців (або 16 895 тис осіб), за його опонента — представника партії «УКРОП» Дмитра Бичкова — 41,18% (або 11 тис 827 осіб).

Міськими головами Нікополя та Дніпродзержинська призначено представників партії "Блок Петра Порошенка «Солідарність» Андрій Фисак і Андрій Білоусов відповідно.

Мером Дніпродзержинська із результатом 54,46% голосів, за даними міської виборчої комісії Дніпродзержинська, обрано Білоусова (або 23 тис 135 осіб), який обійшов представника «УКРОПу» Євгена Найду, що набрав 45,54% (або 19 тис. 345 осіб)- дані міської виборчої комісії Дніпродзержинська.

Нагадаємо, 15 листопада в Україні відбувся другий тур виборів мерів міст. Голосування пройшло в 19 обласних центрах та 10 містах обласного значення.

Явка становила вкрай низькі 34%.Зазначимо, 26 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Через низьку активність виборців у «Блоці Петра Порошенка» й «Опозиційному блоці» заявили, що в закон про місцеві вибори в Україні доведеться вносити зміни, оскільки два тури виборів мера у великих містах не виправдали себе.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!