Меркель анонсувала донорську конференцію для біженців з Сирії

Чотири країни скликають донорську конференцію для збільшення допомоги біженцям з Сирії. За словами Меркель, конференція має відбутися у Лондоні на початку лютого.

Німеччина, Великобританія, Норвегія та Кувейт скликають донорську конференцію, щоб залучити фінансову допомогу для вирішення кризи сирійських біженців. Вона має відбутись 4 лютого 2016 року у Лондоні. Про це в понеділок, 16 листопада, заявила канцлерка Німеччини Анґела Меркель після завершення саміту G20 у Туреччині, повідомляє агентство AFP.

За словами німецької канцлерки, конференція має на меті залучення «гуманітарної допомоги» для біженців, а також «підтримки для країн, які їх приймають». Зокрема, лише Туреччина надала притулок близько 2,2 мільйона біженців із Сирії, мільйони шукачів притулку перебувають також у Лівані та Йорданії.

Ще одна мета конференції — допомогти створити кращі умови в самій Сирії, зокрема, у сфері освіти, щоб біженці могли мати нормальне життя, коли вони повернуться додому, зазначила Меркель.

Премʼєр-міністр Великобританії Девід Кемерон, своєю чергою, заявив у кулуарах саміту G20, що конференція отримає підтримку з боку ООН та матиме на меті «залучити суттєве нове фінансування».

«Але ніщо з цього не є заміною найнагальнішої потреби — знайти політичне рішення, яке принесе мир у Сирію та дасть можливість мільйонам біженців повернутися додому»,— наголосив Кемерон.

Поділитись

Скільки біженців у ЄС?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1H4sh

Скільки біженців у ЄС?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!