На виборах міського голови Львова оброблено 100% протоколів: переміг Садовий

На виборах міського голови Львова оброблено 100% протоколів, повідомив голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький.

«Уже оброблено 100% протоколів на виборах міського голови Львова. За Руслана Кошулинського віддано 85 тис 21 голос, або 36,86%, а за Андрія Садового — 140 тис 942 голоси, або 61,1%»,— розповів він на прес-конференції за підсумками виборів міського голови, передає «Інтерфакс-Україна».

За даними голови комісії, 2% бюлетенів були визнані недійсними.

Сліпецький повідомив, що офіційні результати виборів буде оприлюднено в середу, 18 листопада.

Як повідомлялося, 15 листопада в Україні відбувся другий тур виборів мерів міст. Голосування пройшло в 19 обласних центрах та 10 містах обласного значення.

Явка була вкрай низькою — 34%. Зазначимо, 26 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Через низьку активність виборців в «Блоці Петра Порошенка» й «Опозиційному блоці» заявили, що в закон про місцеві вибори в Україні доведеться вносити зміни, оскільки два тури виборів мера у великих містах не виправдали себе.

Нагадаємо, в першому турі Садовий набрав 49,22% голосів, Кошулинський — 12,29%. Хоча «Самопоміч» заявляла про перемогу Андрія Садового на виборах мера Львова в першому турі, з посиланням на дані паралельного підрахунку голосів, проведеного партією.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!