Опонент Вілкула Мілобог вимагає скасувати результати по спірних дільницях

Представники кандидата від Самопомочі Юрія Мілобога вимагатимуть скасування результатів вибрів на дільницях, по яких є скарги.

Про це заявили голова Дніпропетровської парторганізації «Самопоміч» Олександр Лигін під час прес-конференції.

«Ми намагаємося, щоб по всіх дільницях, де є скарги, були скасовані результати виборів, бо перерахунок голосів вкинутих бюлетенів, покаже перемогу фальсифікації і фарсу. Ми будемо наполягати, щоб по тих дільницях, де є питання і складені скарги, треба скасовувати результати»,— зазначив він.

За його словами, під час виборів використовувалися кілька технологій — «каруселі» та вкидання.

У свою чергу член міської комісії Олександр Буян, який не голосував за рішення про оголошення Юрія Вілкула переможцем, повідомив, що чисельні скарги, були прийняті комісією і зареєстровані.

«Але попри те, що були ці скарги, все одно були встановлені результати виборів. А скарги будуть розглядатися лише завтра о 18-й годині»,— зазначив він.

Говорячи про порушення, Буян повідомив, що на одній з дільниць у пачці за Вілкула виявилися 50 бюлетенів за Мілобога. «Такий випадок може бути непоодиноким. Принаймні один такий акт я вже бачив»,— сказав він.

Буян також поскаржився, що у міській комісії двоє представників Народного фронту завжди підтримували позицію Опозиційного блоку і голосували в унісон з ними.

Представник партії «Укроп», який також був присутній на прес-конференції, повідомив, що питання стоїть «у 5 дільницях, де пройшли масові фальсифікації».

Крім того, під час прес-конференції одна з жінок, повідомила, що «на дільниці 121753 — з рук члена комісії від Мілобога глядач від Вілкула вирвав пачку бюлетенів біля скриньки і сама їх заповнила».

«Це селище Руднічне. Це у вашого члена комісії від Самопомочі. Вона готова давати свідчення»,— сказала жінка.

Крім того, вона розповіла, що у селищах Рахманове, Ілліча, Авангард відбувалися порушення.

«На 121754 дільниці 84 людини вирішили проголосувати вдома, при тому що інших дільницях таких людей зазвичай 14-20. На виїзд поїхали всі, крім представників Мілобога, бо не вистачило людей. Привезли все через 1,5 години заповнені бюлетенів, з них 70 за Вілкула»,— обурилась жінка.

Як відомо, вранці міська комісія назвала переможцем Юрія Вілкула. Розрив становить 752 голоси.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!