У Миколаєві кандидат від Опоблоку "передумав" і визнав свою поразку

У Миколаєві кандидат на посаду мера від Оппоблоку Ігор Дятлов привітав свого опонента — кандидата від «Самопомочі» Олександра Сенкевича — з перемогою на виборах.

Про це ввечері 15 листопада заявили у штабі Дятлова, повідомляє кореспондент Української правди з місця подій.

За повідомленням штабу, паралельний підрахунок голосів, який проводився виборчим штабом Дятлова, показав: перемогу на виборах міського голови м Миколаєва здобув Сенкевич. «Вітаю Сенкевича з цією перемогою і бажаю йому успіхів на посаді міського голови»,— заявив Дятлов.

При цьому він додав, що вибори у Миколаєві пройшли «демократично і без явних порушень».

Як відомо, раніше gредставники кандидата у мери Миколаєва від «Самопомочі» Олександра Сенкевича у виборчій комісії заявили, що члени виборчкому, що представляють інтереси кандидата від «Оппоблоку» Ігоря Дятлова, псують бюлетені з відмітками на користь Сенкевича.

На брифінгу після закриття виборчих дільниць 15 листопада нардеп від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул заявив, що, за даними екзит-полів «Оппоблока», Дятлов переміг на виборах мера Миколаєва з результатом 60%.

Сенкевич спростував заяву «Оппоблоку» про результат Дятлова у 60% та заявив, що екзит-поли в місті не проводилися взагалі, у тому числі «Опозиційним блоком», тому там не можуть мати таких даних.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!