У Сєверодонецьку на виборах перемагає нинішній мер Казаков із 64,7% – exit-poll

Десять волонтерів організації опитували виборців на виході із 10 виборчих дільниць. Враховувалися тільки відповіді «за» одного з кандидатів. Загалом опитано 1517 осіб.При цьому в луганському обласному відділенні КВУ зазначили, що опитування стосуються тільки до голосування у місті Сєверодонецьку. «Голосували в селищах, що входять до складу Сєверодонецька, цим опитуванням не охоплені. Крім того, під час голосування за місцем перебування очікується більш високий відсоток голосів, поданих за Володимира Грицишина»,— зазначається в повідомленні.

У другому турі виборів мера Сєверодонецька Луганської області перемагає нинішній міський голова Валентин Казаков, за якого віддали голоси 64,7% виборців, його опонент Володимир Грицишин набирає 35,3%, свідчать результати екзит-полу, проведеного Луганським обласним відділенням Комітету виборців України.

Обидва кандидати в мери – самовисуванці. Казаков — екс-голова правління Сєверодонецького обʼєднання «Азот», на момент обрання мером міста перебував у лавах Партії регіонів. Грицишин – директор Сєверодонецької ТЕЦ, міський голова Сєверодонецька у 1994-2010 рр. (переобирався чотири рази).

Зазначимо, що голова Луганського обласного відділення КВУ Олексій Свєтіков раніше повідомляв, що підкуп виборців суттєво вплинув на результати місцевих виборів у Сєверодонецьку Луганської області.

Нагадаємо, сьогодні, 15 листопада, в Україні пройшов другий тур місцевих виборів. Зокрема, відбулося голосування в 19 обласних центрах: Києві, Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кіровограді, Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях та Чернігові.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!