В аварії українського вертольота в Словаччині загинули семеро афганців

Вісім людей загинули внаслідок аварії українського вертольота у Словаччині, яка, імовірно, сталася у ніч на минулу середу. Про це в суботу, 14 листопада, заявив речник міністерства внутрішніх справ у Братиславі Іван Нетік, оновивши оприлюднені раніше дані про кількість жертв, повідомляє агенція AFP.

За уточненими даними словацького МВС, в аварії українського гелікоптера загинули вісім осіб. Серед жертв — семеро громадян Афганістану та українець.

За словами Нетіка, жертвами катастрофи стали пілот-українець та семеро громадян Афганістану, з яких — пʼятеро чоловіків та дві жінки. «Гелікоптер Мі-2, зареєстрований в Україні, летів занадто низько за дуже складних погодних умовах, оскільки хотів ухилитися від виявлення системою контролю повітряного руху»,— зазначив Нетік.

У словацькому МВС раніше повідомляли, що пошуки вертольота тривали з середи, вони ускладнювалися через густий туман, тому гелікоптер змогли виявити лише в пʼятницю. Він розбився приблизно за 15 кілометрів від словацько-українського кордону. «Імовірно, що вертоліт використовувався зловмисниками для перевезення нелегальних мігрантів»,— йшлося заяві українських прикордонників від 13 листопада.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!