Бортпровідники Lufthansa погрожують новими страйками

Наприкінці семиденного страйку бортпровідників авіакомпанії Lufthansa профспілка бортпровідників UFO погрожує новими страйками. «Якщо нічого не зміниться, і до того ж швидко, то страйки в будь-який час знову можливі»,— заявив голова профспілки бортпровідників UFO Ніколай Баубліс в пʼятницю, 13 листопада, під час мітингу в Франкфурті-на-Майні, зазначає агенція Reuters. При цьому Баубліс наголосив, що UFO для проведення страйку може обʼєднатися також з іншими профспілками, додає AFP.

Наприкінці семиденного страйку бортпровідників Lufthansa у профспілці UFO заявили про можливість нових страйків, якщо ситуація з трудовою суперечкою не вирішиться.

Поки що трудова суперечка з керівництвом компанії зайшла у глухий кут. Серед причин конфлікту, зокрема, рівень зарплати та відрахувань на фінансове забезпечення працівників після виходу на пенсію. Як зазначали у профспілці, працівники намагались упродовж двох років досягти своєї мети мирним шляхом, але безуспішно.

Безрезультатними виявились і перемовини між концерном та профспілкою Verdi щодо розміру пенсій для близько 33 тисяч працівників, які задіяні на землі та в польотах.

Унаслідок нинішнього страйку, який закінчується у пʼятницю увечері, Lufthansa довелося скасувати близько 4700 рейсів, що негативно позначилося на понад півмільйоні пасажирів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!