Картка нардепа Розенблата голосувала в Раді, а сам він був у Житомирі

Картка народного депутата від БПП Борислава Розенблата голосувала в четвер у першій половині дня у Верховній Раді, натомість сам депутат був у Житомирі.

Про це повідомляють активісти «Чесно».

Так, Розенблат був присутнім на сесії облради 12 листопада 2015 року, яка обрала головою облради представницю партії «Батьківщина» Анжеліку Лабунську.

Він активно коментував результати голосування у житомирських ЗМІ.

Як повідомили «Українській правді» житомирські журналісти, Розенблат був присутнім на сесії облради до 13:20. Після обрання голови облради він залишив сесію.

Водночас, на сайті Верховної Ради вказано, що картка Розенблата голосувала в парламенті за антидискримінаційну поправку об 11:41.

Сам же Розенблат у коментарі «Українській правді» заявив, що дійсно був у Житомирі, але його картка була з ним.

«Я не знаю, як моя картка проголосувала, бо вона знаходиться зі мною. Після перерви я приїхав на робоче місце і голосував»,— заявив народний обранець.

Він не зміг пояснити, яким чином його голос зараховано при голосуванні за скандальну антидискримінаційну поправку (законопроект № 3442).

«Такого не може бути. Зараз я йду розбиратися: до операторів, до айтішників»,— сказав він.

На уточнююче запитання, чи буде він звертатися до голови Верховної Ради та правоохоронних органів із заявою про незаконне використання його картки або помилкове зарахування голосу, Розенблат заявив: «Я депутат першого скликання (обраний народним депутатом вперше — УП), мені треба дізнатися ті правила».

Залишається питання, хто кнопкодавив у Раді карткою Розенблата.

Українська правда

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!