У Парижі вимагають від Меркель пояснень у зв’язку зі шпигунським скандалом

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус вимагає від канцлерки Німеччини Анґели Меркель пояснень щодо його ймовірного прослуховування Федеральною розвідувальною службою Німеччини (BND). Про це він говорив з Меркель у кулуарах під час саміту ЄС-Африка у Валетті в четвер, 12 листопада.

Після оприлюднення німецькими ЗМІ інформації про ймовірне прослуховування глави МЗС Франції Лорана Фабіуса німецькою спецслужбою BND у Парижі просять роз’яснень від Берліна.

За словами Фабіуса Меркель відповіла йому, що прослуховування з боку німецької спецслужби, за її інформацією, могло відбуватися «опосередковано». «Тому що прослуховувалися люди, які, можливо, до мене зверталися»,— сказав Фабіус. «Але чи в тій, чи в іншій формі — це дуже неприємно, коли тебе прослуховують»,— цитує слова міністра інформагентство AFP.

Нагадаємо, за даними німецької телерадіокомпанії rbb, серед скандальних шпигунських цілей німецької спецслужби в минулому був зокрема й Лоран Фабіус, який з 2012 року обіймає пост міністра закордонних справ Франції. Крім того, журналісти припускають, що є всі підстави вважати список шпигунських цілей BND обсягом 900 сторінок неповним.

Поділитись

Шпигунський скандал у Німеччині: Що знала Меркель?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1FMMe

Шпигунський скандал у Німеччині: Що знала Меркель?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!