У Правому секторі думають, що Яроша спровокували інтригани

У «Правому секторі» вважають, що Дмитро Ярош склав повноваження лідера руху під впливом осіб, що діють у своїх інтересах, або спецслужб.

Про це йдеться в коментарі руху, оприлюдненому у середу.

Зазначається, що після проведення конференції 8 листопада, на якій Ярош не був присутній, «окремі особи, керовані власними меркантильними інтересами, амбіціями і, імовірно, звʼязками зі спецслужбами, зробили все, аби налаштувати Яроша на невизнання рішень конференції й неприйняття революційної стратегії»,— йдеться в коментарі.

«Це коло осіб вже давно визрівало в рядах руху, і, вдаючись до підлабузництва, інтриг, ширення пліток, намагалося впливати на його політику. Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Ярош мусив скласти повноваження»,— вказано в коментарі.

У «Правому секторі» наголошують, що зараз після заяви Яроша, усі структури руху працюють у штатному режимі.

«Найближчими днями відбудеться засідання проводу НВР ПС, на яке буде запрошено Яроша і де будуть остаточно вирішені всі питання та розпрацьовані деталі нашої стратегії»,— вказують у «Правому секторі».

Як повідомлялося, у середу Дмитро Ярош заявив про складення з себе повноважень провідника національно-визвольного руху «Правий сектор».

«Як провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути „весільним генералом“ в Правому секторі»,— зазначив Ярош.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!