Кожен суддя має складати іспит на свою професійну приналежність - нардеп

Перезавантаження судової гілки влади має відбутися якнайшвидше, інакше боротьба з корупцією не матиме сенсу. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив народний депутат-”ударівець” Валерій Пацкан.

“Якщо ми знову зробимо псевдосудову реформу, тоді перезавантаження не відбудеться. Зайдіть зараз у будь-який суд, подивіться на ті ухвали, які він виносить. У 90% випадків їх пишуть помічники або адвокати, або люди, зацікавлені у цих рішеннях”,— розповів парламентар.

На його думку, в Україні необхідно провести загальну переатестацію суддів. “Я хотів би, щоб зараз кожен суддя склав іспит на свою професійну приналежність. З тих, хто пройде цю переатестацію, сформувати вже перші суди, а потім, можливо, набрати декілька тисяч нових суддів”,— зауважив нардеп.

Він також додав, що без перезавантаження судів систему не змінити. “Перезавантаження у цій гілці влади повинне відбутися якнайшвидше, інакше боротьба з корупцією не матиме жодного сенсу”,— зазначив В.Пацкан.

Раніше голова парламентського комітету з питань європейської інтеграції, народний депутат від БПП Ірина Геращенко заявила, що коаліції вдалося досягти консенсусу в судовій реформі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!