Ф.Могеріні заявила, що європейська громадськість сьогодні не готова до безвізового режиму з Україною - нардеп

Європейським політикам необхідний час, аби підготувати свого виборця до безвізового режиму з Україною. Про це сьогодні в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від фракції «Самопоміч» Руслан Сидорович.

За його словами, Верховний представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні під час зустрічі з українською стороною зазначила, що громадськість Євросоюзу ще не готова до скасування віз Україні.

«Могеріні дуже чітко сказала:»Нам доведеться працювати іще із суспільною думкою, щоб ми змогли наших громадян підготувати". Що означає цей дипломатичний вислів в перекладі на просту людську мову? «Європейські виборці поки що не підтримують нас, політиків, якщо ми дуже швидко дамо Україні безвізовий режим, і нам ще доведеться з ними попрацювати»",— пояснив парламентарій.

Водночас нардеп переконаний, що Україна отримає безвізовий режим.

«З одного боку Європа хоче тримати нас у своїй орбіті. Безумовно, що ми всі будемо продовжувати співпрацю, і я абсолютно переконаний, що це є питання часу – трошки швидше чи трошки пізніше, ми врешті-решт однозначно отримаємо безвізовий режим»,— наголосив Р.Сидорович.

Нагадаємо, завтра ВР має проголосувати необхідні закони для безвізового режиму з ЄС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!