О.Лукаш не проситиме про охорону - адвокат

Екс-міністр Олена Лукаш не проситиме Генпрокуратуру про охорону. Про це УНН розповів її адвокат Юрій Іващенко.

“Мова про те, щоб просити про охорону поки що не йде. А чутки, що їй загрожує небезпека, хай розпускають. Я розумію, що це або само піар. Ми розуміємо, що кожен політик хоче на певній події … собі вигоду якусь із цього мати. Мені важко коментувати трошки неадекватні заяви. Наскільки я знаю, Олена Лукаш просити про охорону не буде”, — пояснив Ю.Іващенко.

При цьому Ю.Іващенко підтвердив УНН, що його підзахисна “у браслеті і вдома”.

“Відповідно до ухвали суду, була умови, що вона має здати паспорти і внести сама або хтось за неї заставу. Вона ці умови виконала і прокуратура Олену Лукаш відпустила. Умовою, за якою застосовується браслет, є такою, що вона може вільно пересуватися в межах населеного пункту. Тобто, у нашому випадку, це в межах міста Києва”, — сказав Ю.Іващенко.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва застосував до екс-міністра юстиції О.Лукаш, підозрюваної у розкраданні і службовому підробленні, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і як альтернативу визначив заставу 5,115 млн грн, яку практично одразу вніс народний депутат Вадим Новинський.

Як передавав УНН, 5 листопада прокурор ГПУ Владислав Куценко розповів, що О.Лукаш було затримано у Києві, однак не повідомив подробиць затримання. Пізніше у ГПУ поінформували, що екс-міністру вручили підозру за ч.5 ст.191 (розкрадання в особливо великих розмірах) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) ККУ.

Водночас екс-міністр юстиції Олена Лукаш заявила у ЗМІ, що 1,5 роки проживає в Україні і нікуди не виїжджала. Крім того, розповіла, що її затримали у її помешканні в Києві.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!