Справа "Націонал-соціалістичного підпілля": підсудна збирається свідчити

Беата Цшепе, яка виступає головним свідком у справі неонацистського угрупування «Націонал-соціалістичного підпілля» (NSU), зробить заяву у середу, 11 листопада. Про це 9 листопада повідомив один із адвокатів Цшепе Матіас Ґразель виданням Spiegel Online та Bild. Особисто Цшепе не буде виступати перед судом. Ґразель зачитає заяву від її імені, повідомляє інформаційне агентство dpa. Рішення не зачитувати заяву особисто Цшепе прийняла задля уникнення можливих додаткових запитань.

Після двох з половиною років мовчання головний свідок у справі «Націонал-соціалістичного підпілля» Беате Цшепе заявила про намір свідчити.

NSU звинувачується у вбивстві девʼятьох мігрантів та однієї співробітниці поліції, понад десяти пограбуваннях банків та підриві двох бомб. 40-річна права екстремістка Беата Цшепе сама здалася поліції після того, як двоє її спільників у листопаді 2011 року покінчили життя самогубством. Цшепе разом із ще пʼятьма спільниками постала перед судом у травні 2013 року, однак з того часу вона зберігала мовчання.

Поділитись

У ФРН починається процес над праворадикальною терористкою

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/18ShS

У ФРН починається процес над праворадикальною терористкою

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!