У комітетів, які займаються "візовими" законами, немає кворуму

На парламентському комітеті з запобігання корупції, на якому має відбутися повторне друге читання закону про створення Агентства повернення активів, немає кворуму.

Засідання комітету почалося о 14:00, але прийшли лише 11 депутатів із 22-х, повідомив «Українській правді» один із депутатів.

Якщо кворуму не буде, то у вівторок, 10 листопада, не буде повторного другого читання закону про Агентство, що є одним із ключових для досягнення безвізового режиму між Україною та Євросоюзом.

Станом на 15:00 у комітеті йде дискусія, але на рішення голосів немає.

На комітеті відсутні депутати: Береза, Парасюк, Матейченко (НФ), Осуховский (Свобода), Кривохатько (БПП), Гарбуз (БПП), Мирний (начальник охорони Фірташа, ОБ), Артюшенко (БПП), Дунаєв (ОБ), Іллюк, Ланьо.

Очікують, що на комітет заради кворуму може прийти Іллюк, який зараз лежить у лікарні.

Аналогічна ситуація — на засіданні комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який також має розглядати «візові» законопроекти. Прийшли 7 членів комітету з 20-ти.

Як відомо, минулого четверга, 5 листопада, Верховна Рада не змогла створити Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Це був лише перший законопроект із «візового пакету».

Президент Петро Порошенко планував радити депутатів підтримати законопроекти, без яких Україна не отримає шансу на безвізовий режим із ЄС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!