ЗМІ: ЄС спокушатиме африканські країни прийняти біженців назад

У Європейському Союзі готують новий план щодо вирішення кризи нелегальних мігрантів, які прибули в Європу з Африки Середземним морем. Про це у понеділок, 9 листопада, повідомляє британське видання The Daily Telegraph. За його даними, в обмін на «зворотній» прийом мігрантів, ЄС зробить кільком африканським країнам низку цікавих пропозицій. До таких країн належать Ефіопія, Кенія, Уганда та Судан.

ЗМІ повідомляють про нову ініціативу ЄС, яка передбачає вигідні умови для африканських країн, якщо ті дадуть згоду на прийом у себе нелегальних мігрантів, що подалися до Європи.

Серед іншого планується створити спеціальний фонд, кошти з якого підуть на реалізацію повернення біженців, яким відмовили у наданні притулку в країнах ЄС. Обсяги фінансування фонду можуть перевищити 1,8 мільярда євро. Також обговорюються візові програми для тисяч африканських студентів, лікарів та підприємців, які бажають легально вʼїхати в Європу.

Їм пропонуватимуть мовні курси та робочі місця в країнах-членах Євросоюзу. Таке рішення чиновники аргументують заявами, що до ЄС впускатимуть лише професіоналів, які зможуть зробити внесок у розвиток суспільства. Крім того, створення легального каналу міграції до Європи зменшить потік нелегальних мігрантів, і, як наслідок, зменшить обсяги нелегальних перевезень Середземним морем, пише видання.

DW.COM

Де Франція розмістить десятки тисяч біженців?

«Лікарі без кордонів» з травня врятували у Середземному морі понад 11 тисяч біженців

За власними даними доброчинної організації, з травня цього року за її допомоги врятували понад 11 тисяч біженців у Середземному морі. Це стало можливим завдяки співпраці з італійською береговою охороною. (20.08.2015)

Втеча Середземним морем: країни Африки, з яких прибуває найбільше біженців до ЄС

У минулі вихідні берегова охорона Італії вкотре врятувала у Середземному морі понад тисячу біженців. Звідки ж ці всі люди, й що змушує їх наражати себе на смертельну небезпеку? (14.08.2015)

Поділитись

Кінцева зупинка — Європа: африканські біженці в Італії

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/19yZU

Кінцева зупинка — Європа: африканські біженці в Італії

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!