Симоненко заперечує, що луганські комуністи перейшли до «парламенту» ЛНР

Раніше інформацію про співпрацю луганських комуністів з ЛНР оприлюднили ряд ЗМІ з посиланням на слова голови фракції Олександра Андріянова.

«Передбачається, що вже в найближчому майбутньому луганські комуністи приступлять до створення Комуністичної партії ЛНР, яка збереже братерські відносини з КПУ», — повідомляла прес-служба «народного фронту Новоросії».

Петро Симоненко таку співпрацю із ЛНР заперечує.

«Таке питання навіть не піднімалося на жодному засіданні фракції або на рівні обласної парторганізації. Позиція, яку озвучив Олександр Адріянов, — це його суто особиста точка зору і не більше», — пояснює Петро Симоненко.

Нагадаємо, 16 травня Генеральна прокуратура України об’явила ЛНР та ДНР терористичними організаціями. А ще раніше, 13 травня, тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов подав звернення до Міністрества юстиції з проханням розглянути можливу заборону компартії в Україні через її антиукраїнську діяльність і співпрацю з сепаратистами на сході країни.

Мінюст у свою чергу направив запити із цього питання до Генпрокуратури та СБУ. Наразі рішення із заборони діяльності компартії в Україні не було видане.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!