О.Лукаш є цінним свідком і їй може загрожувати небезпека - радник А.Авакова

Радник глави Міністерства внутрішніх справ Зорян Шкіряк висловив думку, що екс-міністру юстиції може загрожувати небезпека, оскільки вона є цінним свідком. Про це він сказав в ефірі “112 Україна”.

“Олена Лукаш є надзвичайно цінним свідком і, безумовно, враховуючи масив тієї інформації носієм якої вона є, особливо того, що стосується злочинів режиму Януковича і власне їхніх оборудок, співпраці з кремлівським режимом, їй може загрожувати небезпека”, — зазначив З.Шкіряк.

Він також наголосив, що це його особиста точка зору.

Разом з тим радник А.Авакова додав, що “О.Лукаш була „шісткою“. Назвати ї повноцінним гравцем у тих подіях, які відбувались нам не варто, але мені б не хотілось, аби вона повторила долю Чечетова та Пеклушенка”.

Нагадаємо, народний депутат Ігор Луценко вважає, що екс-міністр юстиції Олена Лукаш є цінним свідком і тому вважає, що її необхідно уберегти від посягань на життя та здоров’я.

Раніше, Печерський районний суд Києва застосував до екс-міністра юстиції Олени Лукаш, підозрюваної у розкраданні і службовому підробленні, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і як альтернативу визначив заставу 5,115 млн грн.

Як раніше повідомлялось, 6 листопада Народний депутат Вадим Новинський вніс 5,115 млн грн застави за екс-міністра юстиції О.Лукаш.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!