Голова Європарламенту у Тегерані закликав до покращення відносин з Іраном

Голова Європейського Парламенту Мартін Шульц виступає за зближення з Іраном після того, як будуть виконані умови угоди щодо контролю за іранською ядерною програмою. Про це він заявив у суботу, 7 листопада, в Тегерані під час свого візиту до Ірану.

Голова Європейського Парламенту прагне зближення з Іраном після втілення умов угоди щодо іранської ядерної програми. Він також за плідний діалог з Тегераном задля пошуку виходу з сирійської кризи.

#"Ми воліємо скористатися цим шансом, аби подолати розбіжності та посилити спільні інтереси",— цитує Шульца агенція dpa. За його словами, спільним інтересом міг би стати конструктивний діалог щодо виходу з сирійської кризи. Ірану відводиться ключова роль, яка могла б призвести до дипломатичного вирішення, вважає голова Європарламенту.

За даними агенції, Шульц у Тегерані планує провести переговори з керівництвом Ісламської Республіки, а також обговорити ситуацію з правами людини в країні та зустрітися з державним омбудсменом і депутатами, які представляють релігійні меншини.

Поділитись

США запросили Іран до перемовин щодо Сирії

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GwF1

США запросили Іран до перемовин щодо Сирії

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!