ЦВК встигне надрукувати бюлетені для проведення виборів у Маріуполі 15 листопада, якщо ВР у вівторок ухвалить відповідний закон

Центральна виборча комісія встигне надрукувати виборчі бюлетені для проведення місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську 15 листопада. Про це на брифінгу заявив голова ЦВК Михайло Охендовський.

«Ми сподівалися на те, що на цьому тижні вдасться ухвалити закон, але цього не сталося. За нашою інформацією відповідне питання може бути ухвалено у вівторок Якщо у вівторок закон буде ухвалено і його буде оприлюднено у середу, то Центральна виборча комісія встигне надрукувати виборчі бюлетені»,— заявив очільник комісії, додавши, що в такому разі бюлетені швидше за все будуть друкуватися на поліграфкомбінаті «Україна».

Голова ЦВК також висловив сподівання, що нові склади комісій у Маріуполі та Красноармійську зможуть організувати виборчий процес у разі ухвалення відповідного закону. У разі ж якщо закон не буде ухвалено, то за словами голови комісії вибори «тоді можна ставити питання про призначення виборів на 22 листопада або іншу дату».

Нагадаємо, Центральна виборча комісія підтримує законопроект про призначення місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську на 15 листопада і закликала парламент проголосувати за нього до кінця тижня.

Указаним законопроектом пропонується провести голосування на чергових виборах депутатів Красноармійської, Маріупольської міських рад Донецької області та Красноармійського, Маріупольського міських голів у неділю 15 листопада 2015 року. Крім цього згідно до проекту документу виборчі бюлетені виготовляються Центральною виборчою комісією та передаються дільничним виборчим комісіям у встановленому нею порядку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!