У мережу виклали відео бійки Кужель і Тетерука

У Мережу виклали відео з двох камер верховної ради, на одному з яких видно випадок, який стався напередодні між депутатами Олександрою Кужель та Андрієм Тетеруком.

Відео поширив депутат Антон Геращенко.

На другому записі видно, як з кабінету виходять депутати, а пізніше в коридорі видно, як відбувається бійка.

Після цього до кімнати повертається Тетерук, за ним йдуть інші депутати, які на нього кричать.

Потім до кімнати входить і сама Кужель, яка тримається за голову.

«На жаль сам момент початку зіткнення не потрапив в обʼєктив відеокамер, однак у мене після спілкування з обома сторонами конфлікту не залишається сумнівів, що причиною конфлікту були неприязні відносини і словесні образи на адресу один одного, після чого почалося зіткнення із застосуванням фізичної сили»,— прокоментував Геращенко.

Як відомо, напередодні у ВР сталася бійка між Кужель і Тетеруком.

За словами свідків події, коли всі виходили з кабінету Гройсмана, завʼязалася перепалка між Кужель та Тетеруком. У відповідь на образи Тетерук начебто назвав Кужель «старою дурепою», за що та почала бити його сумкою.

Тетерук хотів сховатися у Гройсмана в кабінеті, але охорона його не пустила, тому депутатові довелося бризкати на представницю «Батьківщини» водою. Під час цього процесу Тетерук зачепив Кужуль пляшкою",— повідомив співрозмовник «УП», лояльний до Тетерука.

Сам Тетерук пояснював випадок так: «Сталася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що пані Кужель почала агресивно поводитися у відношенні мене, почала бити мене сумкою, і захищаючись, я відступив назад. Сталося зіткнення»

У пʼятницю «Батькіщина» заявила, що у Кужель струс мозку.

Гройсман заявив, що має відбутися розслідування інциденту, за результатами якого ВР має приймати рішення.

Жінки ВР висловили вимогу до Тетерука скласти депутатський мандат.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!