"Танталіт" скаржиться, що компанія Ахметова вимагає гроші за Межигір"я

Компанія «Танталіт», якій суд заборонив розпоряджатися Межигірʼям, скаржиться, що «Київенерго» і далі вимагає від неї виплати за електроенергію.

Про це «Українській правді» розповів міноритарний співвласник з часткою 0,03% і новий директор «Танталіта» Олександр Приймак.

За його словами, у пʼятницю має відбутися судове засідання в Господарському суді Києва за позовом «Київенерго». Справу розглядатиме суддя Мельник.

«Це чергова сума 3 192 725 гривень, 68 копійок»,— уточнив Приймак.

«Я залишаюсь власником і розпорядником майна. Але мені тимчасово заборонили його використання. Це є пряма підстава, яка прописана чітко в договорі з Київенерго, щоб вони припинили електропостачання. Я окремо по цьому пункту подав заяву до Київенрго в серпні, коли отримав ухвалу суду. Жодної відповіді я не отримав»,— зазначив він.

Водночас представник Громади Межигірʼя Катерина Кувіта повідомила «Українській правді», що Генпрокуратура так і не передала їм Межигірʼя у відповідальне зберігання, щоб могло б дозволити їм укласти договорів з Київенерго про електропостачання.

«З того моменту так і не передали Межигіря нам на відповідальне зберігання. Прокуратура хотіла, щоб за нас поручилися депутати, однак все це було влітку і зустріч з ними провести так і не вдалося. З того моменту нічого так і не змінилося»,— зазначила Кувіта.

Раніше повідомлялося, що Київенерго в судовому порядку вимагає з фірми-прокладки «Танталіта», на яку було оформлено колишню резиденцію Януковича сплату за електроенергію. Станом на літо сума складала понад 11 мільйонів гривень.

Активісти припускали, що таким чином підприємство Ахметова — власність ДТЕК — навмисне заганяє «Танталіт» у борги, щоб потім забрати їхню власність у Межигірʼї.

Як відомо, рішенням Верховної Ради земля у Межигірʼї повернута державі, але весь майновий комплекс належить «Танталіту». На нього накладено арешт.

13 липня рішенням Печерського суду заборонено використовувати та розпоряджатися будь-яким майном резиденції «Межигір’я», а також корпоративними правами ТОВ «Танталіт».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!