Бортпровідники Lufthansa готуються розпочати тижневий страйк

У Lufthansa планують опублікувати переглянутий графік польотів та заявляють, що страйк не вплине на дочірні авіакомпанії.

Бортпровідники Lufthansa готуються в п’ятницю, 6 листопада, розпочати тижневий страйк. Він стане вже не першим за останній період, адже профспілка заявляє, що її вимоги досі невиконані. У німецькій авіакомпанії Lufthansa заявили, що вже працюють над екстреним планом, але все одно бачать необхідність скасування численних рейсів з аеропортів Франкфурта-на-Майні та Дюссельдорфа через страйк бортпровідників, повідомляє інформагентство AP.

Найбільший авіаперевізник ФРН заявив, що незважаючи на початок страйку о другій годині дня, зможе запропонувати принаймні вісім далекомагістральних напрямків із аеропорту Франкфурта-на-Майні. Крім того, компанія забронювала 2,5 тисячі готельних номерів у місті для своїх клієнтів.

У Lufthansa планують незабаром опублікувати переглянутий графік польотів та заявляють, що страйк не вплине на дочірні авіакомпанії. Водночас у Німецькій спілці бортпровідників (UFO) підтвердили, що страйк триватиме тиждень (до 13 листопада — Ред.), якщо її вимоги не будуть виконані.

Серед причин конфлікту, зокрема, рівень зарплати та відрахувань на фінансове забезпечення працівників після виходу на пенсію. Як зазначали у профспілці, працівники намагались упродовж двох років досягти своєї мети мирним шляхом, але безуспішно.

Нагадаємо, безрезультатними виявились і перемовини між концерном та профспілкою Verdi щодо розміру пенсій для близько 33 тисяч працівників, які задіяні на землі та в польотах. Нова зустріч із цього питання має відбутися 10 листопада, повідомляє AFP.

Поділитись

Як Lufthansa відновлює імідж

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1F3ax

Як Lufthansa відновлює імідж

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!