Німецькі авіакомпанії вирішили облітати Сінайський півострів

Lufthansa та Air Berlin вирішили призупинити польоти над Сінайським півостровом. Скасовані кілька рейсів Lufthansa в Шарм-ель-Шейх.

Слідом за низкою міжнародних авіакомпаній, німецькі авіалінії вирішили припинити польоти в Шарм-ель-Шейх, розташований на Сінайському півострові. За даними Німецької асоціації подорожей, у Шарм-ель-Шейху та розташованому неподалік Дагабі перебувають близько двох тисяч німецьких туристів.

Як повідомила авіакомпанія Lufthansa в четвер, 5 листопада, під припинення польотів потрапляють два заплановані рейси Eurowings з Кельна та Edelweiss з Цюріха в Шарм-ель-Шейх. Обидві компанії є членами групи Lufthansa, зазначає агентство dpa. Окрім того, Lufthansa ще 31 жовтня прийняла рішення облітати Сінай. Як наголошує компанія, польоти в Каїр здійснюватимуться й надалі.

Літаки авіакомпанії Air Berlin та її австрійської «дочки» Niki також облітають Сінайський півострів. Як зазначив речник компанії, літаки користуватимуться західнішим маршрутом. Наразі авіакомпанія здійснює польоти в Хургаду та місто Марса-Алам. Водночас у Niki перевіряють, чи відбудеться наступний чартерний рейс компанії в Шарм-ель-Шейх 7 листопада.

Компанії Condor та Tuifly також вирішили облітати півострів. Щоправда, рейсів у Шарм-ель-Шейх вони не виконували й раніше.

Поділитись

Теракт і аварія — головні версії катастрофи

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Gz8n

Теракт і аварія — головні версії катастрофи

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!