У «Самопомочі» заявляють, що поки не збираються йти з коаліції

Фракція «Самопоміч» залишається у складі парламентської коаліції.

Про це в коментарі йдеться у заяві віце-спікер і член фракції «Самопоміч» Оксана Сироїд після засідання фракції в середу ввечері.

«Насправді ці речі ми на фракції обговорюємо постійно, тому що люди задають ці питання. Люди часто запитують нас, чому ми залишаємося в коаліції, чому ми не хочемо виходити з коаліції і тому це питання ми маємо регулярно. Те, що Єгор (Соболєв — ред.) Сьогодні озвучив, воно завжди актуально»,— зазначила вона.

Сироід зазначила, що засідання фракції «Самопоміч» в четвер буде присвячено зокрема цьому питанню також.

«Рівень можливості виходу з коаліції не підвищився і не понизився, він є таким, як і був, всі ті ж самі питання залишаються. Ми не хочемо виходу з коаліції, бо ми розуміємо, що це небезпека для держави в цілому і робимо все, щоб залишитися»,— підкреслила віце-спікер.

«Наша частина жива і є речі, які обурюють і обговорюються. Вони виникають час від часу і зараз просто вони виникають частіше, бо є принципові рішення і ми шукаємо згоди всередині коаліції, і, на жаль, дуже часто цієї згоди не знаходимо»,— зазначила Сироід

На уточнення, чи залишається «Самопоміч» в коаліції, вона відповіла: «Так».

За даними «Української правди», на засіданні «Самопомочі» в середу ввечері члени фракції обговорювали можливий вихід з коаліції.

Як відомо, керівник фракції Олег Березюк заявив, що «Самопоміч» збирається обговорити в четвер питання про вихід з коаліції і перехід в опозицію.

У свою чергу нардеп від «Самопомочі» Єгор Соболєв пояснив, що причиною можливого виходу фракції з коаліції є відсутність належної співпраці всередині коаліції і співпраця пропрезидентської фракції БПП з Опозиційним блоком.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!