Уряд відправляти у відставку ніхто не збирається - експерт

Голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень “Соціовимір” Сергій Таран в ефірі “5 каналу” заявив, що ставити питання про заміну уряду, означає поставити під сумнів роботу парламенту.

“Уряд відправляти у відставку ніхто не збирається. Може бути заміна окремих міністрів. Тому що зараз ставити питання про те, що буде замінений уряд, це не просто підірвати єдність коаліції, це по суті поставити під сумнів парламент, та співробітництво з Міжнародним валютним фондом, який завжди пише програму під конкретний уряд. Тому це означає поставити Україну на межі дефолту”, — сказав С.Таран.

За словами голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень “Соціовимір”, можливо будуть змінювати окремих міністрів, у відомстві яких потрібно посилювати реформи.

Як раніше повідомлялось, 23 жовтня політолог Вадим Карасьов заявив, що протестні акції Радикальної партії під Кабміном можуть стати тим тригером, який може запустити маховик вуличних маніфестацій, і поставить до порядку денного пункт про дострокові вибори у Верховну Раду.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!