У катастрофі літака в Південному Судані загинули щонайменше 36 людей

У результаті катастрофи літака Ан-12 у Південному Судані в середу, 4 листопада, загинули 36 людей, повідомляє агентство dpa з посиланням на дані місцевої організації Червоного Хреста. Водночас локальні медіа повідомляють, що жертвами могли стати до 40 осіб. За попередньою інформацією, серед жертв було п’ятеро громадян Вірменії, які були членами екіпажу, один росіянин та низка громадян Південного Судану, зазначає dpa. Троє пасажирів літака, серед яких одна дитина, вижили, повідомив речник уряду країни Атені Век Атені.

На місці катастрофи літакаВідповідно до даних місцевого осередку Червоного Хреста, у катастрофі літака в Південному Судані загинули 36 людей. За попередніми даними, серед загиблих були п’ятеро громадян Вірменії та один росіянин.

Водночас, відповідно до даних ДП «Антонов», яке розробило літак, Ан-12 був зареєстрований у реєстрі повітряних суден Таджикистану і не мав льотного ресурсу для виконання польотів. За інформацією підприємства, літак було збудовано в Ташкенті в 1971 році.

«За даними ДП „Антонов“, Ан-12Б не мав підстав для виконання польотів, оскільки своєчасно на ньому не був виконаний комплекс технічного обслуговування, передбачений експлуатаційною документацією, у тому числі роботи зі збільшення ресурсів і термінів служби, а також необхідні доопрацювання для виконання подальшої безпечної експлуатації»,— йдеться в повідомленні «Антонова». Відповідно до даних МЗС Вірменії, літак належав таджицькій компанії Asia Airways, зазначає «Інтерфакс».

Нагадаємо, 4 листопада транспортний літак Ан-12 зазнав катастрофи неподалік від аеропорту столиці Південного Судану Джуби.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!