Глава Frontex: В 2015 році кордони ЄС нелегально перетнули 800 тисяч разів

За словами глави агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex Фабріса Леггері, приплив мігрантів, ймовірно, ще не досяг свого піку.

Мігранти в 2015 році 800 тисяч разів незаконно перетнули кордони Європейського Союзу. Про це заявив глава агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex Фабріс Леггері в інтервʼю німецькому виданню Bild, яке вийшло друком в середу, 4 листопада.

Леггері вважає, що приплив мігрантів, ймовірно, ще не «досяг свого піку». Він також закликав європейські держави затримувати біженців, яким відмовили у наданні притулку, щоб їх можна було «швидко» відправляти назад в країни їхнього походження. «Держави ЄС повинні готуватися до того, що ми матимемо дуже складну ситуацію в найближчі місяці»,— цитує його слова з інтервʼю агентство AFP.

Як раніше повідомляло агентство Frontex, за девʼять місяців кордони Євросоюзу перетнули 710 тисяч біженців. Утім, пізніше у Frontex уточнили, що «одна й та ж сама людина могла кілька разів намагатися перетнути кордон». Це означає, що «значна кількість осіб, які були підраховані під час їхнього прибуття до Греції, під час другого свого вʼїзду до ЄС в Угорщину чи Хорватію були пораховані повторно».

За останніми даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), з початку поточного року кількість біженців, які дісталися Європи морем, сягнула 744 тисячі осіб.

Поділитись

Німці про біженців

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Gz9T

Німці про біженців

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!