Генпрокуратура назвала депутатів, яких кличе на допити

Генеральна прокуратура назвала щонайменше 25 депутатів Верховної Ради, які ігнорують допити.

Про це йдеться у відповіді на депутатський вимога що нардепа Сергія Лещенка, яку він оприлюднив на своїй сторінці Facebook.

«У ході розслідування низки кримінальних проваджень на допити викликались депутати, які на слідчу дію не прибули і про причини своєї неявки не повідомили»,— сказано у відповіді.

Так у документі зазначається, що депутат Олег Ляшко викликався на допит 14 разів. Депутати Агафонова, Осуховський і Савчук викликались на допити тричі. У документі також вказана Оксана Продан, однак Лещенко у своєму коментарі до документа зазначив, що її треба прибрати зі списку.

Також у документі зазначений депутат Мустафа Найєм, однак за твердженням Лещенка, він ходив на всі допити.

На допити не зʼявляються також депутати Іванчук, Сергій Каплін, Євген Балицький, Андрій Парубій, Ігор Васюник.

Також по одному з проваджень на допит не ходили депутати Балога, Жеваго, Іщенко, Матіос, Павелко, Палатний, Поплавський, Фурсін, Хомутиннік, Чумак, Шенцев, Шкіря, Шпенов і Шуфрич.

В цьому ж провадженні Генпрокуратура також просить допомагати організації викликів 112 депутатів попереднього скликання і проведення їх допитів у приміщенні ВР. «Після направлення вказаного листа допитано як свідків лише 6 народних депутатів»,— зазначив заступник генпрокурора Столярчук.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!