У суді над Н.Савченко сьогодні оголосили результати низки експертиз

У Донецькому міському суді Ростовської області РФ, де слухається справа народного депутата, української льотчиці Надії Савченко, після початку засідання розпочали оголошувати результати низки експертиз. Про це у своєму мікроблозі у Twitter повідомив один із адвокатів українки Микола Полозов.

«Сьогодні прокурори вирішили прямо з ранку оголошувати письмові матеріали»,— написав М.Полозов.

З його слів, було оголошено почеркознавчу і судово-технічну експертизи листків блокнота, які свідок Гордєєв передав в СК від «невідомого ополченця».

Також було оголошено фоноскопічну експертизу відео допиту полоненого Тараса Синяговського. «Цей запис в СК передав секретний свідок»,— зазначив адвокат.

Сьогодні в РФ укорочений робочий день перед святом. По всій видимості, засідання у справі Надії триватиме до обіду

«Оголошується комплексна фоноскопічна-відеотехнічна експертиза відеозапису полонення Савченко та її допиту в полоні»,— додав він.

При цьому він додав, що було оприлюднено низку експертиз щодо телефону Н.Савченко.

«Оголошується вибухотехнічна експертиза воронок від вибухів, з відеозапису оператора Денисова. Ця вибухотехнічна експертиза не визначила з якого артилерійського озброєння були зроблені постріли»,— зазначив М.Полозов.

Він додав, що було оприлюднено і комплексну психолого-лінгвістичну експертизу Н.Савченко за мотивами її допиту в якості свідка в готелі Євро.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!