Новінський готовий давати свідчення і летить до Києва

Депутат Вадим Новінський заявляє, що повертається в Україну і готовий дати свідчення.

Так в повідомленні МВС зазначається, що «Новінський вже звʼязався з МВС і висловив готовність дати необхідні слідству свідчення».

У той же час, у коментарі «Українській правді» по дорозі в аеропорт в Санкт-Петербурзі, звідки він в найближчі години вилітає до Києва він сказав що у вівторок буде в ВР.

«Я перебуваю в Петербурзі, де відвідував свою сімʼю, і збираюся в аеропорт. Я завтра буду у Верховній раді на засіданні парламенту»,— сказав Новінський.

«Я нічого не боюся і нікуди не втікаю, бо я знаю, що ніколи не порушував закон і мені немає чого боятися»,— підкреслив депутат Опозиційного блоку.

Найближчим іноді він має намір зробити офіційну заяву з приводу того, що сталося в Верховній раді, коли слідчі МВС шукали депутата на засідання погоджувальної ради у ВР.

«Як я можу коментувати те, що сьогодні відбулося в Раді. Коли я ходжу з дітьми в цирк і дивлюся на клоунів на арені, я ж не коментую їхній виступ, просто сміюся над цим»,— сказав Новінський.

Він також повідомив, що вже ходив на допити.

«Як зазвичай вручають повістки депутатам? Повістку депутату приносять в той комітет, в якому він працює. Депутат отримує повістку через секретаріат і йде до слідчого. Я завжди так робив протягом останніх півтора років. Я ходив в генпрокуратуру по кілька разів щодо однієї і тої самої справи. Мене допитували по декількох справах, наприклад, по розстрілу на Майдані, по Сухолуччя і інших справах»,— сказав він.

«По всіх справах я приходив до слідчих і давав свідчення. Я ніколи не уникав відповідальності. Якщо я в чомусь винен, нехай покарають, але я точно знаю, що все роблю за законом»,— додав Новінський.

Він також заявив, що його не звинувачують.

«Наскільки я розумію, МВС мене ні в чому не підозрюють і не звинувачують. Справа розслідується за заявами компаній, в яких я виступаю одним з бенефіціаром, стосовно осіб, які скоїли розкрадання майна цих компаній та торгової марки та інших активів. Я не займаюся бізнесом з того часу, як став депутатом Верховної ради»,— сказав Новінський.

У свою чергу в МВС заявили, що викликають Новінського на допит у справі «Амстор».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!