Суд перевіряє легітимність директора ДАК "Українські поліметали"

Правомірність призначення Костянтина Лісничого на посаду директора ДАК “Українські поліметали” перевіряє суд. Повідомили у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі.

Так, за даними Міністерства, рішення по суті ще не прийнято, оскільки на сьогоднішній день триває судовий розгляд вказаного провадження.

Нагадаємо, у суді оскаржується рішення конкурсної комісії та сам наказ міністерства про призначення К.Лісничого на посаду директора ДАК “Українські поліметали”.

Як повідомлялось раніше, про нелегітимність очільника ДАК “Українські поліметали” заявив колишній директор цього підприємства Олександр Гребенюк. За його словами, К.Лісничий був призначений із порушенням статуту підприємства, а тому не має повноважень представляти державну компанію. Також, О.Гребенюк повідомив, що кандидатура К.Лісничого на посаду директора ДАК “Українські поліметали” не була погоджена усіма акціонерами компанії, зокрема Фондом держмайна та Міністерством фінансів.

При цьому за даними К.Лісничого, останні збори акціонерів ДАК “Українські поліметали” відбулись у 2006 році. Разом з тим, за даними Міністерства економічного розвитку та торгівлі, останні збори були у 2008 році.

Як раніше повідомляв УНН, директора ДАК “Українські поліметали” К.Лісничого також перевіряє столична міліція.

Нагадаємо, за словами Президента українського аналітичного центру Олександра Охрименко, керівництво ДАК “Українські поліметали” доводить своє дочірнє підприємство “Укрбурштин” до банкрутства, аби передати його олігарху-замовнику.

Як повідомляють ЗМІ, ймовірним “олігархом-замовником” може виступати Дмитро Фірташ, оскільки новопризначений директор ДП “Укрбурштин” Юрій Щекін є креатурою К.Лісничого та Д.Фірташа. Зокрема в матеріалах ЗМІ зазначається, що Юрій Щекін раніше керував компанією “ХІТ ЕНЕРДЖИ УКРАЇНА”, засновником якої є нинішній директор ДАК “Українські поліметали” Костянтин Лісничий і яка, за інформацією ЗМІ, входить до активів Д.Фірташа.

Також нагадаємо, за інформацією деяких ЗМІ, міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус допомагає Дмитру Фірташу повернути також його гірничо-збагачувальні комбінати.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!