Грецькі банки можуть потребувати понад 14 мільярдів євро

Чотири найбільші банки Греції можуть потребувати 14,4 мільярда євро для подолання кризи. Про це повідомляє Європейський центральний банк (ЄЦБ) у суботу, 31 жовтня, за результатами проведених у Греції досліджень банківської системи. Навіть за тієї умови, що фінансові ринки функціонуватимуть за запланованою європейськими партнерами схемою для врятування грецької економіки, потреби банків сягатимуть 4,4 мільярда євро, констатують у ЄЦБ.

Потреби чотирьох грецьких банків можуть становити до 14,4 мільярда євро за несприятливого сценарію, заявляють у Європейському центральному банку.

Зважаючи на дані дослідження, грецькі банки Alpha Bank, Eurobank, National Bank of Greece та Piraeus Bank мають до 6 листопада прозвітувати перед ЄЦБ про те, яким чином вони планують вирішити наявну проблему.

Як відомо, міжнародні кредитори надали Греції згоду на кредитну підтримку у розмірі 86 мільярдів євро, з яких 25 мільярдів передбачені для банківської системи. Для відкриття кредитних ліній міжнародні кредитори вимагають здійснення у Греції реформ, зокрема ухвалення закону про рекапіталізацію банків. Очікується, що відповідне голосування у грецькому парламенті відбудеться 31 жовтня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!