Усенко-Чорна оголосила голодування

Заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна оголосила голодування.

Про це вона повідомила «Українській правді» у пʼятницю.

«На сьогодні склалася ситуація, коли суспільство, політикум не сприймає скромний склад ЦВК. Незважаючи на те, що в законодавстві містяться норми, які дозволяють членам ЦВК продовжувати обовʼязки і зобовʼязують членів комісії продовжувати виконувати свої повноваження.

За її словами, деякі народні депутати вимагають відставки членів ЦВК і навіть погрожують членам ЦВК фізичною розправою.

Усенко-Чорна зазначила, що потрапила до лікарні після тиску на неї:

»Так сталося, що я зараз госпіталізована у лікарню Феофанія, у мене був певний криз учора і доки президент і Рада не приймуть рішення, якого вимагає суспільство по ротації членів ЦВК, я оголошую голодування. Зі вчорашнього дня. Хай група при владі сформує склад ЦВК, якому буде довіряти партія «Укроп», і все буде дуже добре в нашій краіні",— заявила вона.

«Я не можу як член ЦВК просто припинити виконувати свої повноваження. Тому що мені загрожує кримінальна відповідальність за службову недбалість. Звільнити мене від виконання повноважень члена ЦВК може тільки Рада, прийнявши відповідне рішення»,— наголошує Усенко-Чорна.

«Мене дуже просили піти із ЦВК, все що я можу зробити — поставити умову звільнити мене від такого обовʼязку. Іншого виходу немає»,— зазначає член ЦВК.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!