Садовий: Ми витратили 80% бюджету на підтримку Гусовського

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий розповів, що партія витратила майже 80% свого передвиборчого бюджету на підтримку кандидата у мери Києва Сергія Гусовського.

Про це він розповів в коментарі «Українській правді».

«Відсотків 80 всього бюджету „Самопомочі“ ми витратили на підтримку Гусовського. Ролики, які крутились по національних телеканалах, у них був я присутній, був Гусовський. Максимум, що можна було зробити, ми зробили»,— розповів Садовий.

«Сергій (Гусовський) має бути у Львові, ми проведемо аналіз тих виборів. Він отримав унікальний досвід, я певен, що він ще більше капіталізував і в нього буде дуже якісне майбутнє»,— вважає мер Львова.

На його думку, Гусовський не пройшов у другий тур виборів, бо «вибори, які відбувалися цього року, і ця формула, яка була застосована, вона потребувала певного досвіду».

«Бо виграти у діючого міського голови, коли він щось робить, трошки працює — дуже складно»,— резюмував мер Львова.

Коментуючи те, що сам він не зміг виграти вибори мера Львова у першому турі, Садовий сказав:

«Я дуже люблю львівʼян. Вони дуже подібні до львівської кави: деколи буває з перчинко, деколи з кислинкою — але вона справжня. І вони (львівʼяни — ред.) справжні».

Водночас, мер Львова заявив, що місцеві вибори показали «народження» партії «Самопоміч».

«Ми побачили народження партії. Той результат, який ми отримали на Сході, на Півдні, у Центрі є дуже міцним. Ми отримали десь півтори тисячі депутатів, і зараз буде багато уваги приділятися навчанню, спільній праці»,— заявив Садовий.

Головною амбіцією «Самопомочі» Садовий назвав побудову «успішної ідеологічної партії».

«Немає жодної успішної країни у світі, де б не було успішних ідеологічних партій. Це є наша амбіція на наступних 5-10-20 років»,— заявив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!