Коаліція поки не домовилася щодо виборів у Маріуполі

Фракції коаліції поки не домовилися щодо законопроекту про проведення виборів у Маріуполі.

Про це заявив перший благодійник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко журналістам після засідання ради коаліції в Києві.

«Ми за те, щоб в Маріуполі якнайшвидше відбулися вибори після консультацій з юристами і ЦВК. Ми бачимо шлях і нашою фракцією напрацьовані зміни до закону про вибори, напрацьований Русланом Князевичем закон щодо перенесення виборів на іншу дату»,— зазначив Кононенко.

«Цю позицію підтримує „Народний фронт“, на жаль, „Батьківщина“ та „Самопоміч“ мають іншу позицію — що потрібно проводити нові вибори. Але ця позиція юридично неузгоджена. Ми продовжуємо консультації, бо вважаємо, що це питання має бути узгоджене всіма членами коаліції»,— додав він.

Кононенко також зазначив, що голосів для закону Князевича вистачає.

"Але ми не хочемо, щоб нас знову звинувачували, що ми голосуємо поза межами коаліції разом з «Опозиційним блоком»,— зазначив один з лідерів БПП.

Як відомо, 25 жовтня 2015 року через відсутність бюлетенів для голосування не змогли розпочати свою роботу 205 виборчих дільниць Маріуполя, тому жителі міста були позбавлені права взяти участь у місцевих виборах.

Президент Петро Порошенко заявив, що чекає від Верховної Ради змін до законодавства, які дозволять провести вибори в Маріуполі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!