П"ять тисяч мігрантів чекають на австрійсько-німецькому кордоні

Потік біженців, які прибувають до Німеччини з Австрії, не зменшується. Тільки у містечку Вегшайд на прикордонному переході нині скупчились до пʼяти тисяч мігрантів, повідомив речник поліції міста Пассау у ніч на четвер, 29 жовтня. Він уточнив, що найбільша кількість з цих мігрантів прибули ввечері у середу автобусами, якими Австрія транспортує їх переважно від кордону зі Словенією.

На одному з прикордонних переходів на території АвстріїПотік біженців, які потрапляють до Німеччини з боку Австрії, не зменшується. На німецько-австрійському кордоні нині перебувають до пʼяти тисяч мігрантів, повідомляє місцева поліція.

«Зазвичай до обіду проблем немає, але у післяобідній час автобуси прибувають один за одним»,— наводить слова речника поліцейського відділення Фреюнга Томаса Швайкля агенція dpa. Він наголосив, що відповідно перевантажені і австрійські колеги, а також зазначив, що уже на території Німеччини не вистачає автобусів для того, щоб від кордону доставляти біженців у місця розквартирування.

Для того, щоб не затримувати людей, які нині перебувають у Вегшайді, вирішено частину з них супровидити кілька кілометрів пішки до першого їх можливого місця розташування. Волонтери тим часом звільнили приміщення однієї з майстерень, де можливо сховати людей від дощу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!